Log in

POLAND POLSKA (3 topics)

Setki kierowców ciężarówek spotykają się codziennie na forum TruckCheckIn.com, aby porozmawiać o samochodach każdej wielkości, bez względu na to, czy jest to ciężarówka typu lodówka, przyczepa plandeka , ciężarówka kontenerowa, wywrotka na budowę czy dostawca do sklepu. Bez ciebie to niemożliwe! Niezależnie od tego, czy aktywnie przyczyniasz się do publikowania zdjęć, tematów, danych technicznych lub komentarzy, zachęcamy Ciebie abyś był jednym z nas. Każdy kierowca może pomóc w tworzeniu najbardziej popularnej strony dla ciężarówek w polskim internecie. Zostań członkiem forum. Kliknij ikonę ludzika i zarejestruj się. To bardzo proste !
truckercheckin.com -> polska -> szukam pracy. Posty typu zatrudnię i szukam
Moderators: jf-user, demo1
2
Topics
0
Replies
Amet magna integer. A nascetur lectus vel ac elementum, placerat elementum parturient urna dapibus placerat, proin dis
Moderators: jf-user, demo1
0
Topics
0
Replies
No topics
Moderators: jf-user, demo1
0
Topics
0
Replies
No topics
× Setki kierowców ciężarówek spotykają się codziennie na forum TruckCheckIn.com, aby porozmawiać o samochodach każdej wielkości, bez względu na to, czy jest to ciężarówka typu lodówka, przyczepa plandeka , ciężarówka kontenerowa, wywrotka na budowę czy dostawca do sklepu. Bez ciebie to niemożliwe! Niezależnie od tego, czy aktywnie przyczyniasz się do publikowania zdjęć, tematów, danych technicznych lub komentarzy, zachęcamy Ciebie abyś był jednym z nas. Każdy kierowca może pomóc w tworzeniu najbardziej popularnej strony dla ciężarówek w polskim internecie. Zostań członkiem forum. Kliknij ikonę ludzika i zarejestruj się. To bardzo proste !
arrow_downward
⛟TruckerParis⛟'s Avatar
Na radyjku często słyszę " Panowie pomóżcie mam załadunek w Panatonii a pod adresem znajduję się inna firma. O co chodzi ?" Panattoni Europe...
arrow_upward
menu
arrow_forward
person_outline
arrow_back
No Internet Connection