Log in

lightbulb tunel Frejus podstawowe informacje


Rendering Error in layout Widget/Social: Call to a member function exists() on null. Please enable debug mode for more information.
  • demo1's Avatar Offline school
  • Moderator
  • Moderator
    • Posts: 28
    • Thank you received: 6
  • arrow_drop_downMore arrow_drop_upLess
demo1 Posted 1 year 4 months ago
#25
Ponieważ konieczne jest przewidzenie najgorszego, pożaru, który spowodowałby odcięcie zasilania wszystkich kabli, na przykład, tunel można zasilić prądem elektrycznym przez Francję (EDF) lub Włochy (ENAL) oraz system zapasowy. Podobnie, jeśli główne pomieszczenie kontrolne znajduje się we Włoszech, po stronie francuskiej, pomieszczenie można aktywować w dowolnym momencie, ponadto, regularnie, sterowanie jest przekazywane, aby mieć pewność, że wszystko działa. Obowiązuje współzarządzanie (i ochrona), w pokoju kontrolnym zawsze jest jeden pracownik każdej narodowości.

Tunel drogowy musi być wentylowany, ponieważ samochody ciężarowe i samochody zużywają tlen (również kierowcy), dlatego istnieje 6 instalacji wentylacyjnych, w tym 4 podziemne

Oczywiście należy myśleć o bezpieczeństwie, jest 100 stacji alarmowych, a tunel monitorowany jest przez 204 kamery, to system automatycznego wykrywania incydentów na stacji kontrolnej. 11 schronów ciśnieniowych z możliwością ewakuacji przez galerię świeżego powietrza. Z galerią bezpieczeństwa będzie 34 schrony, w sumie około 400 m. Podziemne schrony są również monitorowane kamerą, a stacja wywoławcza może komunikować się z dyspozytornią. W tunelu funkcjonuje komunikat radiowy w języku francuskim, włoskim i angielskim.B)

Pamiętajcie o ograniczeniu prędkości, za zbyt szybką jazdę można zapłacić spory mandat i przygotować się na kontrole trzeźwości
jest ktoś na radyjku ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

menu
arrow_forward
person_outline
arrow_back
No Internet Connection