Aplikacja mobilna Trucker CI w telefonie komórkowym

Jesteśmy Progresive Web App na telefonach komórkowych

Nasz PWA został zbudowany, aby zapewnić kierowcom ciężarówek wiele informacji i recenzji miejsc dla truckerów, produktów dla truckerów, firm, postów na blogach.

PWA minimalizuje użycie danych, aby zapewnić szybkie przeglądanie w pięknym interfejsie. Więc co musisz zrobić, aby zainstalować go na swoim telefonie komórkowym lub komputerze stacjonarnym, wejdź na truckercheckin.com i poczekaj, aż aplikacja internetowa się załaduje.

truckercheckin pwa image 3

Dodanie ikony PWA na ekranie głównym oznacza, że aplikacja Trucker Check In jest dostępna z Twojego EKRANU GŁÓWNEGO ( pulpitu Twojego urządzenia). Stuknij ikonę na ekranie głównym, a progresywna aplikacja internetowa witryny zostanie załadowana z ekranem powitalnym, który można zobaczyć poniżej.

truckercheckin pwa image 4

Jeśli użytkownik aplikacji Trucker utracił połączenie z Internetem z powodu słabego sygnału sieciowego, funkcja „Trucker check in web app” nadal działa, sprawdź zrzut ekranu poniżej. Jeśli trucker jeździ w okolicy bez połączenia z Internetem, może kontynuować przeglądanie w trybie offline.

truckercheckin pwa image 1

Po ponownym dotknięciu ikony aplikacji internetowej możesz zauważyć, że wszystkie strony, które przeglądałeś wcześniej w trybie online, mogą być przeglądane, a wszystkie strony, których nie przeglądałeś, będą wyświetlane na stronie offline. Następnym razem nie wpisuj truckercheckin.com w polu wyszukiwania przeglądarki - po prostu kliknij IKONĘ na ekranie głównym i korzystaj z pełnego ekranu.

Related Articles

ddd
No Internet Connection