Moduł BETA truckera sprawdza się w aplikacji mobilnej

Modułu BETA mobilnej aplikacji trucker check in

Prezentujemy wstępną wersje beta modułu aplikacji mobilnej do oceny doświadczeń lokalizacji dla międzynarodowych kierowców.

Przedstawienie części wersji beta ma za zadanie przedstawić użytkownikom nowy produkt spod znaku TRUCKER CHECK IN. Celem prezentacji jest przetestowanie czy system ocen jest zgodny z oczekiwaniami z najnowszych trendów UX ( user experience ). Moduł powinien być obsługiwany bez przycisków i elementów interfejsu graficznego przeglądarki internetowej. Moduł oceny doświadczenia obecnie nie przechowywuje danych na serverze. Głównym celem jest sprawdzenie szybkości ładownia skrytptów z cdn.jsdelivr.net

Poniżej znajdują sie linki do 8 wersji językowych :

Wszystkie pliki działają tylko i wyłącznie online dlatego nie można ich otworzyć bez dostępu do internetu. Potrzebujemy informacji z jakich przegladarek i systemów operacyjnych korzystają kierowcy ciężarówek używający aplikcji mobilnych. Potrzebujemy informacji zwrotnej :

  • czy plik ładuję się szybko w przeglądarce
  • czy nie obciąża działania procesora podczas gdy otwarte są innej aplikacje w pamięci podręcznej systemu operacyjnego
  • rozdzielczośc ekranu użytkowników aplikacji
  • szybkość wczytywania skryptów JavaScript z Content Delivery Network w zależności od geolokalizacji
  • ewentualne wyłapanie błędów aplikacji

Najbardziej interesuje nas szybkośc wczytywania z CDN w Europie zachodniej i USA. Dzięki CDN zyskujemy pewność że aplikacja lub treści / kontent z portalu TruckerCheckIn będą dostępne dla każdego kierowcy w miarę możliwości udostępniane z serwerów znajdujących się najbliżej kierowcy. Zależy nam aby dostosować działanie aplikacji w zmieniającym się środowisku przeglądarek internetowych. Możemy porównąć zmianę danych w aplikacji mobilnej do zmiany biegów w automatycznej skrzyni biegów w nowoczesnej ciężarówce. Przetestowaliśmy pliki w następnjących przeglądarkach internetowcych:

Stworzenie aplikacji mobilnej opartej o najnowsze technologie to zadanie dla zespołu ludzi dlatego poszukujemy developerów aplikacji mobilnych chcących wziąźć udział w tworzeniu aplikacji opartej o technologie angular 9 i ionic 5. Wiedza z zakresu :

jest mile widziana ale nie konieczna.Szukamy kogoś kto zaproponuje sposób organizacji kodu aplikacji Ionic 5. Dzięki temu budowanie i testowanie aplikacji bez zbędnych problemów dopasuje pozostałe moduły i elementy aplikacji.

If You are interested in Test we can send the BETA version by email. So write us on this email address This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Related Articles

ddd
No Internet Connection