Log in

Polski

statystyki ofert o prace dla kierowców ce

Każde ogłoszenie o prace dla kierowców samochodów ciężarowych składa się ze słów charakterystycznych dla transportu. Sprawdźmy jakie słowa są używane najczęściej w ogłoszeniach o pracę w polskim Internecie.

Read more ...

słowo kluczowe: ciężarówka - autouzupełnianie

Podczas wyszukiwania informacji w internecie od niedawna mozna zaobserwowac dodatek w formie podpowiedzi autouzupełniania. Podczas wpisywania słowa kluczowego 'ciężarówka' wyskakuja podpowiedzi. Ponieżej prezentuje wszystkie dodatkowe frazy które ułatwiją intencje wyszukiwania.

Read more ...

images/blog/america/donald-trump-truck.jpg

Pierwsze próby wyszukania lokalizacji w bazie danych TRUCKERCHECKIN wspominam z uśmiechem na twarzy ze względu na to że system rozpoznawania mowy nie odczytał moich poleceń w sposób jaki chciałem aby były odczytane.

Read more ...

Praca Kierowca C+E - oferty pracy

Każdy kierowca ciężarówki zainteresowany jest lepszymi ofertami pracy, dlatego przyjrzyjmy się czym charakteryzują się najlepsze oferty pracy na rynku transportu.

Read more ...

Wywiad z autorem "Świat zdjęć Claus Wiesel"

1) Powiedz mi, na jakim etapie swojej kariery jako kierowcy ciężarówki wpadłeś na pomysł stworzenia www.truck-pics.eu/?
Zawsze lubiłem robić zdjęcia, po długiej przerwie postanowiłem stworzyć własną stronę internetową, aby móc nadać swoim zdjęciom odpowiednią platformę. 11 listopada 2012 roku moja strona internetowa www.truck-pics.eu została uruchomiona.

Read more ...

najpopularniejsze na świecie TYTUŁY ARTYKUŁÓW CIĘŻAROWYCH

Podajemy linki do najpopularniejszych artykułów ze świata transportu, logistyki i spedycji. Wybraliśmy najczęściej czytane i udostępniane tytuły w mediach społecznościowych.

Read more ...

No Internet Connection