Log in

Polski

Pierwsze próby wyszukania lokalizacji w bazie danych TRUCKERCHECKIN wspominam z uśmiechem na twarzy ze względu na to że system rozpoznawania mowy nie odczytał moich poleceń w sposób jaki chciałem aby były odczytane.

Widoczność transportu w Internecie

Nasza aplikacja zyskuje coraz większą widoczność w Internecie. Zostaliśmy zauważeni przez system sistrix i g2 w globalnym Internecie.

TAK WIELE CIĘŻARÓWEK NA DRODZE

Dokładnie w drodze do Chorwacji wyprzedzałem dużą liczbę ciężarówek. Nie byłem przygotowany na to, że ruch ciężarówek na obrzeżach Unii Europejskiej jest tak intensywny.

najpopularniejsze na świecie TYTUŁY ARTYKUŁÓW CIĘŻAROWYCH

Podajemy linki do najpopularniejszych artykułów ze świata transportu, logistyki i spedycji. Wybraliśmy najczęściej czytane i udostępniane tytuły w mediach społecznościowych.

Recenzja z oceną jako ramka typu Backlink

Logujesz się na TruckerCheckIn, piszesz recenzję dla firmy z dziedziny Transportu, Spedycji i Logistyki udostępniasz opcję ONLINE EMBED RATING dla twórców stron internetowych.

Dostawa do centrum handlowego

Dodaliśmy do naszej bazy danych największe centra handlowe w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i nawet Indiach po to aby kierowcy samochodów dostawczych mogli podzielić się swoim doświadczeniem rozładunku przed zimowymi świetami. Zachęcamy do dodawania map dojazu.

Trucker check in
ddd
No Internet Connection