Log in

Polski

Analiza 100 najlepszych adresów URL dla ciężarówek w Polsce

Polska to bez wątpienia cudowny kraj, z piękną przyrodą, a także niepowtarzalnymi tradycjami. Ciężarówki w Polsce powoli stają się Polską tradycją dlatego sprawdźmy z czego składają się adresy witryn powiązanych z samochodami ciężarowymi.

Read more ...

Nowojorskie poszukiwania " Cyber kierowcy roku" 2021

W ostatni weekend roku będziesz miał szczęście, jeśli zostaniesz zaproszony na doroczne webinarium New York Cyber Truckers Association. Tegoroczna impreza będzie prezentować głównego mówcę i gościa honorowego, którego praca pomogła branży transportowej przejść na bezpieczniejsze praktyki jazdy. Kto zostanie uhonorowany tegorocznym tytułem "Cyber Truck Driver of the Year" za swoje niestrudzone wysiłki na rzecz podnoszenia świadomości bezpieczeństwa w ciężarówkach?

Read more ...

Oferujemy pomoc w pisaniu tekstów opatych na sztucznej inteligencji z zakresu transportu, logistyki i spedycji dla stron firmowych i blogów.

Read more ...

Zła opinia na portalu trucker.zły-szef.com VS linki na trucker-check-in.com w CV

Kierowca ciężarówki znalazł nową ofertę pracy w lepszej firmie z lepszą pensją. Szef firmy, na wiadomość o miesięcznym wypowiedzeniu, postanowił nie płacić za ostatni miesiąc pracy i wystawił złe referencje, aby kierowca go nie zostawił. Zamieścił złą referencję na portalu TRUCKER-RATE. W odpowiedzi kierowca ciężarówki zamieścił w CV linki do opinii odpraw na portalu TRUCKER-CHECK-IN. Komu zaufa nowy pracodawca - kierowcy, który pisze regularne recenzje czy dla poprzedniego pracodawcy?

Read more ...

Marketingowe pomysły dla startup TRUCKER-CHECK-IN

Prezentuje przegląd pomysłów na hasło dla start-up TRUCKER CHECK IN. Nie są to oficjalne zapowiedzi reklam tylko przemyślenia na temat kampanii reklamowej.

Read more ...

Nagłówek - Spedytorzy walczą o utrzymanie kierowców ciężarówek

Utwórzmy nagłówek dla Twojego bloga. Wybierz dobry, ponieważ wpływa to również na ranking w wynikach wyszukiwania.

Read more ...

No Internet Connection