× Welcome to the International Trucker Check IN forum!

The Truckercheckin.com forum will assist you in solving problems related to the registration process during loading and unloading. The forum is divided into categories that include European, American and Asian countries. In "countries", i.e. categories, there are departments such as transport companies, forwarding, logistics, employment agencies, descriptions of locations such as warehouses, logistic centers, sea and railway ports. Share your experience of loading and unloading. Thanks to your experience, we will build together a tool for drivers available on a mobile phone for 24 hours!

wynagrodzenie kierowców ciężarówek w okolicach Paryża

1 year 10 months ago #24 by demo1
Cześć,

Mam 60 lat i bardzo niedawno dokonałem przebranżowienia jako kierowca ciężarówki. Jestem kierowcą krajowym w ruchu krajowej. Dostarczam przesyłki drobnicowe w naczepie typu Plandeka. Firma transportowa, dla której pracuję, zawarła ze mną stałą umowę na 3 miesiące
Moja umowa o pracę wynosi 156 godzin, pracuję od poniedziałku do piątku w ciągu dnia, a czasem pracuję w sobotę. (Nie wracam do domu w nocy)
Robię w dzień od 11 do 15 godzin dziennie, w tym od 6 do 10 godzin, a resztę w pracy lub dostępności (załadunek / rozładunek).
Moje całkowite miesięczne godziny wahają się od 220 do 280 godzin. Sprawdzam swoje godziny Dzięki czytnikowi kart i oprogramowaniu
Otrzymuję wynagrodzenie do 200 godzin miesięcznie + premie podróżne.
Na odcinku wypłaty otrzymuję 200 godzin. Co miesiąc od 20 do 80 godzin pracy po prostu wyparowuje, gdy są dobrze zapisane na mapie i tachografie!

Moje pytania:

Czy to normalne że firmy transportowe tworzą godziny pracy?
Jeśli moim zdaniem godziny pracy przekraczające 200 godzin, czy nie powinienem otrzymywać wynagrodzenia, nie należy odzyskiwać i odnotowywać na odcinku wypłaty?
Jestem na podstawie 156 godzin, mój płatny urlop będzie wypłacany w ciągu 156 godzin lub 200 godzin, jakie są moje regularne i miesięczne godziny?
Kiedy jesteś w ruchu i otrzymujesz bonus 2 posiłki + 1 noc lub 2 posiłki + 1 noc + 1 śniadanie?

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi i porady, które będą bardzo przydatne.

jest ktoś na radyjku ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: jf-user
Time to create page: 0.175 seconds
Powered by Kunena Forum