× Setki kierowców ciężarówek spotykają się codziennie na forum TruckCheckIn.com, aby porozmawiać o samochodach każdej wielkości, bez względu na to, czy jest to ciężarówka typu lodówka, przyczepa plandeka , ciężarówka kontenerowa, wywrotka na budowę czy dostawca do sklepu. Bez ciebie to niemożliwe! Niezależnie od tego, czy aktywnie przyczyniasz się do publikowania zdjęć, tematów, danych technicznych lub komentarzy, zachęcamy Ciebie abyś był jednym z nas. Każdy kierowca może pomóc w tworzeniu najbardziej popularnej strony dla ciężarówek w polskim internecie. Zostań członkiem forum. Kliknij ikonę ludzika i zarejestruj się. To bardzo proste !

załadunek w Panatonii a pod adresem znajduję się inna firma

1 year 8 months ago #50 by truckerParis
Normana sprawa :) Panatonii to firma która jest właścicielem budynków i wynajmuje je dla firm logistycznych, dystrybucyjnych oraz produkcyjnych, dlatego pod jednym adresem możesz a w zasadzie zawsze będzie panatonii i inna firma. Tak jest w całej Europie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

1 year 9 months ago #42 by demo1
Na radyjku często słyszę " Panowie pomóżcie mam załadunek w Panatonii a pod adresem znajduję się inna firma. O co chodzi ?"

Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni przemysłowych i wynajmuje swoje magazyny dla klientów. Dlatego jak dojeżdżasz do pod wyznaczony adres np z cmr lub adres rozładunku od spedytora to widzisz logo Panatonii.

Do Klientów Panattoni należą takie globalne marki jak: Amazon, Avon, Bertelsmann, Castorama, CAT Logistics, CEVA, Coca-Cola, Coty Cosmetics, Dachser, DSV, Flextronics, GE, Gefco, H&M, Intermarche, Kellog’s, K-flex, Lear Corporation, Leroy Merlin, Raben, ND Logistics, Orsay, Pilkington, Polaris, Sauer Danfoss, Schenker, Tesco, UPC, UPS, Wincanton oraz Bosch (Zelmer).


źródło:
www.panattonieurope.com/pl/kraj/polska/p...oni-europe-w-polsce/

jest ktoś na radyjku ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: jf-user
Time to create page: 1.101 seconds
Powered by Kunena Forum