× Quite an interesting topic because the mandates for international drivers in France are the highest in Europe

wschodnioeuropejskie patenty na nie płacenie za autostrady we Francji

1 year 10 months ago #21 by demo1
Kierowca rumuńskiej firmy transportowej jest oskarżony o przekroczenie strefy opłat za wjazd na autostradę we Francji bez płacenia podatku.

Dochodzenie w sprawie oszustw przeprowadzone przez żandarmów z Chanas właśnie ujawniło stratę ponad 7 000 euro dla firmy autostradowej ASF, spowodowaną ciężarówką rumuńskiej firmy.

Według działu ledauphine.fr dział oszustów grupy autostrad ASF zidentyfikował rumuńską ciężarówkę, która 35 razy przekroczyła barierę A7 w bez płacenia podatku.

„Albo kierowca zmusił barierę, albo wszedł z ciężarówką za nim, techniką znaną jako„ mały pociąg ””, powiedział źródło bliskie śledztwa.

Ciężarówka rumuńskiej firmy transportowej uczestniczyła w 35 incydentach oszustwa od 24 marca 2018 r. Do 5 października br., O łącznej wartości ponad 7 000 euro.

Władze francuskie zostały zaalarmowane we wczesnych godzinach czwartkowego poranka, kiedy ciężarówka prowadzona przez Rumunę przekroczyła granicę Hiszpanii i ruszyła na północ kraju. Około 15.00 zatrzymał się w Chanas, gdzie natychmiast został zatrzymany przez policję.

Rumuński był zatrudniony przez trzy miesiące w firmie w Rumunii, która transportuje farby, drewno i marmur do Luksemburga i na wschód od Francji. Kierowca przyznał, że kilkakrotnie unikał płacenia podatku od autostrady, i poinformował władze, że postępuje tylko zgodnie z instrukcjami pracodawcy.

Po wyjaśnieniach Rumuński został zwolniony z aresztu, a firma została zmuszona do zapłaty należnych kwot firmie drogowej, podczas gdy ciężarówka została zatrzymana przez władze.

jest ktoś na radyjku ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum