На вантажівці навколо європейських аеропортів

На вантажівці навколо європейських аеропортів

Вантажні перевезення між аеропортами на відстані 1000 км в Європі - це міжконтинентальна мережа поставок.

 Міжнародні водії в Європі перевозять товари між аеропортами, розташовані сотні кілометрів один від одного. Повітряні вантажі не повинні запізнюватися, оскільки літак не чекатиме вантажівка, що застрягла в пробці. На більші відстані транспортування відбувається в подвійному екіпажі або напівпричепи заблоковані.
Під час своєї кар’єри як міжнародного водія вантажівки в Європі я їхав між багатьма аеропортами. Це були не лише вид вантажу від аеропорту до аеропорту, але й тип складу - аеропорт, склад - промислова зона поруч з аеропортом. Аеропорт, де я був найчастіше, - це аеропорт у Франкфурті. Це один з найбільших аеропортів Європи. Поруч з аеропортом розташовані дві логістичні зони, наповнені складами з пандусами для великих вантажних автомобілів, а також для менших фургонів. Щоб увійти в зону аеропорту, зупиніться перед охоронною будівлею і пройдіть процедуру CHECK-IN перед аеропортом, а потім зареєструйте завантаження або розвантаження на складі пункту призначення. Це прекрасний аеропорт, з якого літаки літають і відправляються вдень і вночі. Я особисто перевозив товари з аеропорту Франкфурта в:
Лондонська теплота, Міланська малпенса, аеропорт Відня, Брюссель завентем, Люксембург, Барселона

Природно, питання полягає в тому, чому товари перевозять між аеропортами вантажівками, а не літаками. Відповідь дуже проста - транспортні витрати. Вартість перевезення вантажів між аеропортами вантажними автомобілями, безумовно, нижча, ніж вартість їх перевезення спеціально відправленим літаком. Літаки літають за строго визначеним графіком, спеціально розробленим для оптимізації витрат. У понеділок о 5 годині ранку я завантажувався в аеропорту в Мілано-Італії, а наступного дня в аеропорт у Брюкселлі, Бельгія, було вивантажено причіп, наповнений документами. Це був разовий вантаж, і я не перевозив його цим маршрутом цілий місяць їзди по Європі.

Фіксована лінія між аеропортами

Постійні маршрути між аеропортами розроблені авіаперевізниками, які здійснюють перевезення вантажів до Америки та Азії. Особисто я подорожував таким маршрутом між аеропортами Варшава - Польща - Кольн у Німеччині. Маршрут пролягав через декілька пунктів на карті європейських заторів, тому ми навіть не змогли зупинитися, щоб заправити вантажівку. Заправка відбулася лише після того, як вчасно дістатися до аеропорту. Хоча процес реєстрації в Варшаві обмежується відвідуванням офісу, реєстрація в аеропорту в колонії є однією з найбільш обмежувальних. Увійшовши в найбезпечнішу частину аеропорту Кольна, пройдіть через ворота безпеки. Співробітники служби безпеки перевіряють, чи є ножі всередині вантажівки. Якщо біля водія або посередині вантажівки виявлений ніж або гострий інструмент, вантажівка не буде вивантажена / завантажена, а водій може бути оштрафований та заборонений до в'їзду на кілька років.

 airport trucker frankfurt airport

Вони не розвантажувалися вчасно; Експрес-відвантаження транспорту

Найбільш напружений період в аеропортовому транспорті, звичайно, передсвятковий сезон. Мільйони маленьких подарунків - посилок, відправлених з Азії в Європу та з Європи в Америку, утримують такі аеропорти, як Лейпциг у Німеччині. Найбільші в світі літаки "Антанова", що висаджуються вздовж шосе, вражають. Особисто я доставляв групові відправлення в аеропорт Лейпцига завжди вчасно, завантаження та вивантаження здійснювалося без проблем. Під час сезону відпусток я перевозив посилки з Італії до одного з аеропортів Франції. Він не називає конкретно аеропорт, оскільки не хоче займатися антирекламою. Вивантаження проходило дуже близько до стартової тарілки, і для того, щоб потрапити всередину, вам довелося мати спеціальну карту та охорону всередині вантажівки. Поставивши вантажівку під пандус, вам довелося покинути вантажівку та складський склад, здати ключі та зачекати у кімнаті водіїв. Однак, приїхавши на автостоянку поруч з розвантажувальним офісом, я помітив, що в черзі до офісу чекає занадто багато вантажівок та водіїв. Після багатогодинного очікування виявилося, що пакунки з моєї вантажівки не вивантажувались вчасно і не літали літаком через те, що вони не мали пріоритету. В літаку не вистачало місця, на складі не було працівників для швидкого вивантаження.

Спеціально розроблені причепи

Напівпричепи мега-типу з вбудованими колесами в підлогу, підняті стисненим повітрям для полегшення швидкої передачі аеропортних піддонів, повних товарів. Деякі транспортні компанії між аеропортами приймають лише цей тип причепів. Вже на рівні придбання вантажу на біржі експедитор повинен уточнити, чи вантажівка озброєна причепом аеропорту. Я бачив такі причепи під час розвантаження в Паризькому аеропорту Шарля де Голля (CDG) та в околицях аеропорту Амстердама Схіпхол (AMS).

Customer Review

No reviews yet
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Loading
  0/5
 • Unloading
  0/5
 • Access from main road
  0/5
 • Access to a toilet
  0/5
 • Time notification
  0/5
 • Employee culture
  0/5
VISIT
LOCATION
VISIT TIME
REGISTRATION TIME
DOCK NUMBER
PARKING IN FRONT OF THE COMPANY
PAUSE BEFORE / IN THE COMPANY
ON-TIME AWARD
WC TOALET
SHOWER
DRIVERS ROOM
FOOD ACCESS
COFFE ACCESS
KEYS DURING THE VISIT
ENTRY IN ENTRY OUT

Related Articles

ddd
No Internet Connection