Log in

Turkey / Türkiye

 Trucker-rate.bad-boss.com portalı VS trucker-check-in.com bağlantılarında kötü yorum CV

Bir kamyon şoförü, daha iyi bir şirkette daha iyi maaşlı yeni bir iş teklifi buldu. Şirket başkanı, bir aylık ihbar haberi üzerine, işinin son ayını ödememe kararı aldı ve şoförün onu terk etmemesi için kötü referanslar yayınladı. TRUCKER-RATE portalında yanlış referansı yayınladı. Yanıt olarak, kamyon şoförü CV bağlantılarına TRUCKER-CHECK-IN portalındaki izin görüşlerini dahil etti. Yeni bir işveren kime güvenecek - düzenli incelemeler yazan bir sürücü mü yoksa önceki bir işveren için mi?

Read more ...

dünyadaki en popüler KAMYON MAKALELERİ BAŞLIKLARI

Kamyon, lojistik ve nakliye dünyasından en popüler makalelere bağlantılar sunuyoruz. Sosyal medyada en çok okunan ve paylaşılan başlıkları seçtik.

Read more ...

İnceleme, Backlink Çerçevesi olarak Değerlendirildi

TruckerCheckIn'de oturum açın, Nakliye, Yönlendirme ve Lojistik alanındaki bir şirket için bir inceleme yazın ve web sitesi geliştiricileri için ÇEVRİMİÇİ KATILMIŞ DERECELENDİRME seçeneğini sağlayın.

Read more ...

"Claus Wiesel'in fotoğraf dünyası" nın yazarıyla röportaj kamyon

1) Bir kamyon şoförü olarak kariyerinizin hangi noktasında www.truck-pics.eu/ adresini yaratma fikrini edindiniz?
Fotoğraf çekmekten her zaman keyif aldım, uzun bir aradan sonra kendi web sitemi oluşturmaya karar verdim, böylece resimlerime uygun bir platform verebileyim. 11 Kasım 2012'de web sitem www.truck-pics.eu çevrimiçi oldu.

Read more ...

İnternette Ulaşım Görünürlüğü

Uygulamamız internette giderek daha fazla görünürlük kazanıyor. Küresel internette sistrix ve g2 sistemi tarafından fark edilmekteyiz.

Read more ...

YOLDA ÇOK ÇOK KAMYON

Tam olarak Hırvatistan yolunda, çok sayıda kamyonu solluyordum. Avrupa Birliği sınırlarında kamyon trafiğinin bu kadar yoğun olmasına hazırlıklı değildim.

Read more ...

No Internet Connection