TAK WIELE CIĘŻARÓWEK NA DRODZE

TAK WIELE CIĘŻARÓWEK NA DRODZE

Dokładnie w drodze do Chorwacji wyprzedzałem dużą liczbę ciężarówek. Nie byłem przygotowany na to, że ruch ciężarówek na obrzeżach Unii Europejskiej jest tak intensywny.

 Kraje byłej Jugosławii, w tym Chorwacja, coraz bardziej się rozwijają, a ich siłą napędową, obok turystyki, jest handel międzynarodowy. Setki ciężarówek na chorwackich autostradach to widok, na który nie byłem przygotowany. Często zdarzało się, że wyprzedzały się ciężarówki, spowalniając ruch samochodów osobowych. Jedna długa ciężarówka wyprzedza 3 długie ciężarówki na dwupasmowej autostradzie to coraz częstszy widok.

TWOJA WITRYNA wyprzedza inne SERP

Tak jak ciężarówka wyprzedza ciężarówkę na autostradzie, Twoja witryna wyprzedza inne witryny konkurencji w wynikach wyszukiwania SERP. Ciężarówka na autostradzie jest jak strona internetowa w Internecie. Podobnie jak na przepełnionych autostradach, przepustowość Internetu spada ze względu na rosnącą liczbę użytkowników Internetu.

DLACZEGO JESZCZE TAK WOLNO?

Słyszałem to pytanie na stacji benzynowej. Rozmowa odbyła się między dwoma kierowcami ciężarówek. Pierwszy odpowiedział, że jadąc 80 km na godzinę spowalnia ruch innych, drugi odpowiedział, że przewozi materiały palne ADR, a jego maksymalna prędkość jest o 79 km większa, nie mógł i nie przeszkadza mu, że wyprzedzają go inne ciężarówki. Niektóre firmy transportowe nakładają ograniczniki na prędkościomierze, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Kierowcy nie mogą jechać szybciej niż np. 86 km / h, bo nie są w stanie tego zrobić.

Zakaz wyprzedzania W INTERNECIE

Chociaż mogę wyprzedzać ciężarówki na autostradzie tylko w wyznaczonych strefach, niektóre kraje całkowicie zakazały wyprzedzania w ciągu dnia. W Internecie nie ma takiego zakazu - Twoja strona lub aplikacja powinna być najszybsza i mieć najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Można to osiągnąć przed innymi witrynami w wyszukiwarkach.
Dzięki recenzjom truckerów i spedytorów na truckercheckin, Twoja strona internetowa otrzymuje treści na portalu tematycznie związanym z wysyłką i transportem, a czasem nawet link do Twojej strony głównej. Dzięki dużej liczbie recenzji firmy specjalizujące się w TSL - Transport - Spedycja - Logistyka mogą wyprzedzić konkurencję w wynikach wyszukiwania.

Related Articles

Trucker Check In Cookie Policy

This web app uses cookies that are necessary to its functioning and required to achieve the purposes illustrated in the privacy policy. By accepting this OR scrolling this page OR continuing to browse, you agree to our privacy policy.

No Internet Connection