Aplikacja mobilna Trucker CI w telefonie komórkowym

Jesteśmy Progresive Web App na telefonach komórkowych

Nasz PWA został zbudowany, aby zapewnić kierowcom ciężarówek wiele informacji i recenzji miejsc dla truckerów, produktów dla truckerów, firm, postów na blogach.

PWA minimalizuje użycie danych, aby zapewnić szybkie przeglądanie w pięknym interfejsie. Więc co musisz zrobić, aby zainstalować go na swoim telefonie komórkowym lub komputerze stacjonarnym, wejdź na truckercheckin.com i poczekaj, aż aplikacja internetowa się załaduje.

truckercheckin pwa image 3

Dodanie ikony PWA na ekranie głównym oznacza, że aplikacja Trucker Check In jest dostępna z Twojego EKRANU GŁÓWNEGO ( pulpitu Twojego urządzenia). Stuknij ikonę na ekranie głównym, a progresywna aplikacja internetowa witryny zostanie załadowana z ekranem powitalnym, który można zobaczyć poniżej.

truckercheckin pwa image 4

Jeśli użytkownik aplikacji Trucker utracił połączenie z Internetem z powodu słabego sygnału sieciowego, funkcja „Trucker check in web app” nadal działa, sprawdź zrzut ekranu poniżej. Jeśli trucker jeździ w okolicy bez połączenia z Internetem, może kontynuować przeglądanie w trybie offline.

truckercheckin pwa image 1

Po ponownym dotknięciu ikony aplikacji internetowej możesz zauważyć, że wszystkie strony, które przeglądałeś wcześniej w trybie online, mogą być przeglądane, a wszystkie strony, których nie przeglądałeś, będą wyświetlane na stronie offline. Następnym razem nie wpisuj truckercheckin.com w polu wyszukiwania przeglądarki - po prostu kliknij IKONĘ na ekranie głównym i korzystaj z pełnego ekranu.

Related Articles

ddd
Trucker Check In Cookie Policy

This web app uses cookies that are necessary to its functioning and required to achieve the purposes illustrated in the privacy policy. By accepting this OR scrolling this page OR continuing to browse, you agree to our privacy policy.

No Internet Connection