Log in

Görev: İmkansız Serpinti - perde arkası

Başrollerini Tom Cruise ve Henry Cavill'in paylaştığı film serisinin en yeni üyesi "Misyon imkansız". Her zaman bir şey tamamlanana kadar imkansız gibi görünür. Film, izleyiciyi kalp atışlarını hızlandıran, endişeli ve heyecan verici bir casusluk yolculuğuna çıkarıyor.

Read more ...

Amazon orijinal - Utopia - Prime Video'da izleyin - ücretsiz deneme

Doktor Jessica ve ekibinin ürettiği aşıyı dünyanın beklediği ilk sezonun son bölümünü öneriyorum yok oluşu önlemek için acele ediyorlar.

Read more ...

 Trucker-rate.bad-boss.com portalı VS trucker-check-in.com bağlantılarında kötü yorum CV

Bir kamyon şoförü, daha iyi bir şirkette daha iyi maaşlı yeni bir iş teklifi buldu. Şirket başkanı, bir aylık ihbar haberi üzerine, işinin son ayını ödememe kararı aldı ve şoförün onu terk etmemesi için kötü referanslar yayınladı. TRUCKER-RATE portalında yanlış referansı yayınladı. Yanıt olarak, kamyon şoförü CV bağlantılarına TRUCKER-CHECK-IN portalındaki izin görüşlerini dahil etti. Yeni bir işveren kime güvenecek - düzenli incelemeler yazan bir sürücü mü yoksa önceki bir işveren için mi?

Read more ...

Trucker Check In Cookie Policy

This web app uses cookies that are necessary to its functioning and required to achieve the purposes illustrated in the privacy policy. By accepting this OR scrolling this page OR continuing to browse, you agree to our privacy policy.

No Internet Connection