Log in

Pierwsza paczka z nowego Fulfillment Center w Italii.

Zalando Fulfillment Center o powierzchni 130 000 mkw. Przybliża odpowiedni asortyment swoim klientom, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje usługi e-commerce we Włoszech i na innych rynkach Europy Południowej.

BERLIN, 21 STYCZNIA 2020 // Zalando, wiodąca europejska internetowa platforma mody i stylu życia, wysłała dziś pierwszą paczkę ze swojego centrum handlowego o powierzchni 130 000 m2 w Nogarole Rocca, niedaleko Werony, we Włoszech. Centrum realizacji jest obsługiwane przez partnera, Fiege, i stworzy 1000 miejsc pracy w średnim okresie. Operacje już się rozpoczęły, a procesy logistyczne będą dalej przyspieszane w ciągu najbliższych miesięcy. Dzięki nowemu centrum logistycznemu Zalando przybliża odpowiedni asortyment klientom, dodatkowo wzmacniając swoje usługi z zakresu mody. Ponadto z centrum dystrybucyjnego Nogarole Rocca Zalando będzie obsługiwać nie tylko klientów włoskich, ale także klientów z innych rynków Europy Południowej, w szczególności z południowej Francji, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii.

źródło:
https://corporate.zalando.com/en/newsroom/en/news-stories/zalando-ships-first-parcel-new-fulfillment-center-verona-nogarole-rocca

Trucker Check In Cookie Policy

This web app uses cookies that are necessary to its functioning and required to achieve the purposes illustrated in the privacy policy. By accepting this OR scrolling this page OR continuing to browse, you agree to our privacy policy.

No Internet Connection